Кошик
125 відгуків
Напої світу - Ром
Контакти
Вино і Я
+38063727-17-02
Евеліна
УкраїнаЛьвівська областьЛьвів79000
Мапа
Мапа

Напої світу - Ром

Напої світу - Ром

Ром

Алколольний напій  з високим вмістом алкоголю ( 37 - 81 %) , в залежності від країни походження , можуть бути отримані з цукрової тростини концентрованого соку цукрової тростини або з меляси.

Походження слова не зовсім відомо , існують різні гіпотези , за деякими даними , слово походить від останнього складу латинського слова saccharum (цукру ) , інші стверджують , що Rummers слово (так звані голландські моряки ) , або слово " rumbullion " означає - бунт .

У сімнадцятому столітті , ром був масового виробництва в регіоні Карибського моря. Це було пов'язано з розквітом піратства - дуже швидко на судах , так як замінити воду було не легко під час тривалих поїздок . Зростаюча популярність рому  була причиною того , що з 1655 року на кораблях ВМС щоденний раціон пива був замінений з ромом.

Найвідоміший у світі Bacardi Rum . Компанія Bacardi була заснована в Сантьяго , Куба в 1862 році. Факундо Бакарді (Італійський винороб , засновник винокурні ) був першим , хто пішов в дистиляцюї рому виняткової чистоти . Донині, самим продаваним є Bacardi Rum .

Види рома:

- Білий - світлий-ром, легкій і ніжній, чистий, справжні трави і спеції, ідеально підходить в якості основи для коктейлів;

- Золотий - ром витримується в дубових бочках, з багатшим букетом і ароматом, пити з льодом;

- Темний - (інакше відомий як чорний), сильний смак і аромат, часто використовується в кулінарії, виробляється на Ямайці, Гаїті, Нікарагуа і Гватемалі, витримується в дубових бочках;

- Ароматизований - збагачений о аромат кокоса або апельсина або трав, таких як: Jamajca Рoм

#header-member"